Статус в Україні

Видання "Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки " офіційно зареєстроване як засіб масової інформації з міжнародною сферою розповсюдження.
Свідоцтво про державну реєстрацію № КВ №14322-3493Р від 25.06.08 р.

Видання "Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки " включене до переліку друкованих наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт:

  • з технічних наук (наказ від 17.03.20 р.)

Каталоги та системи пошуку

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).

Citefactor - це сервіс, який надає доступ до журналів відкритого доступу і матеріалам конференцій. Citefactor - це найбільша у світі система індексування наукових журналів і матеріалів конференцій, яка підвищує всесвітню видимість і доступність вашого контенту. Більше 3000 інститутів по всьому світу мають повний доступ до Citefactor. Користувачі Citefactor щомісяця виконують мільйони запитів по всьому світу.

Cosmos Impact Factor - забезпечує наукове обслуговування баз даних дослідників, редакторів журналів та видавництв. Всередині бази проводиться розрахунок імпакт-фактора і академічного індексу журналів та книг

The Journals Impact Factor (JIF) надає інструменти для ранжирування, категоризації, оцінки та зіставлення різних міжнародних / національних журналів, що мають ISSN, опублікованих дослідними товариствами університетів, установами та видавництвами. Цей фактор використовується для оцінки престижу журналів. Оцінка проводиться з урахуванням різних факторів, таких як експертний огляд, оригінальність контенту, якість технічного редагування, редакційна якість, приналежність і т. д. Таким чином, коефіцієнт впливу журналу розраховується шляхом ділення числа цитувань поточного року на число статей, опублікованих в цьому журналі за попередні роки. Фактор впливу - дуже корисний інструмент для оцінки журналів, але його слід використовувати обережно.

General Impact Factor (GIF) Ця база даних дозволяє досліднику визначити, які статті найбільш часто були цитовані, хто їх цитував і з'ясувати General Impact Factor (GIF). Публікує щорічний журнал Journal Reference Report, в якому перераховані імпакт-фактори журналу для кожного з журналів, які він відстежує.

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.

InfoBase Index– мультидисциплінарна база даних, що індексує наукові статті з усього світу. Кожного дня обсяги наукової інформації зростають. Більшість журналів – це рецензовані видання з високими редакційними стандартами. InfoBase Index має на меті збільшення видимості журналів відкритого доступу, сприяючи їх просуванню та підвищенню рейтингу.

International Citation Index OF JOURNAL IMPACT FACTOR & INDEXING - це сервіс, який забезпечує доступ до журналів відкритого доступу з контролем якості

OpenAIRE (Open Access Infrastructure for Research in Europe) - це проект, який розвивається в рамках політики відкритого доступу Європейської комісії, і має своєю метою підтримку дослідної інфраструктури для виконання мандату відкритого доступу Європейського Союзу. Це сховище охоплює джерела інформації з усіх галузей знання і має обсяг більше 11,5 млн наукових публікацій (статей журналів, дисертацій, книжок, лекцій, звітів та ін.), отриманих з 610 сховищ установ 52 держав.

PKP Index — проект Public Knowledge Project (PKP). Індекс PKP представляє собою каталог статей, книг і матеріалів конференцій, що використовують вільно розповсюджуване програмне забезпечення PKP з відкритим вихідним кодом Open Journal Systems, Open Monograph Press і Open Conference Systems. Індекс PKP містить понад 322 000 записів, індексованих із понад 1000 публікацій. Індекс охоплює всі тематичні області і включає в себе матеріали від видавців з усього світу. Для того, щоб бути прийнятим в індекс, ваш журнал, видання або сайт конференції повинен включати, принаймні, одну статтю, главу або збірник матеріалів конференції. Індекс є кураторським списком публікацій, і всі представлені матеріали розглянуті і схвалені персоналом PKP. Індекс PKP працює на основі власних відкритих систем PKP Open Harvester Systems. Будь ласка, використовуйте посилання http://index.pkp.sfu.ca/index.php/user/register, щоб зареєструвати обліковий запис.

ResearchBib - Academic Recource IndexAcademic Recource Index - проект ResearchBib. ResearchBib є базою даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. В ResearchBib можна вільно розмістити журнали для індексування, дослідні роботи, календар конференцій, розмістити вакансії. Journal Indexing - Індексування журналів. ResearchBib намагається охопити всі доступі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу вільно. База даних журналів ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно. База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців, яка включає в себе: назву, абревіатуру, URL хостингу журналу, індекс, видавця, опис (цілі і сфера застосування), онлайн ISSN, print ISSN і т. д.

Scientific Indexing Services (SIS) — це база даних, яка пропонує послуги академічних баз даних для дослідника. Це головним чином: індекс цитування, аналіз і ведення бази даних цитування, що охоплює тисячі наукових журналів, книг, вісників і будь-яких документів, затверджених академічною базою даних SIS для дослідників, редакторів журналів і видавців. SIS забезпечує кількісний та якісний інструмент для розміщення, оцінки та категоризації журналів для оцінки академічного і передового досвіду. Цей фактор використовується для оцінки престижу журналів. Оцінка здійснюється з урахуванням таких факторів, як оригінальність твору, цитування, редакційна якість, регулярність і міжнародна присутність. Сервіси: Journal Indexing Service; Conference Indexing Service; Report The Fake and Hijacked Journals; SIS Certifications; SIS Impact Factor; SIS Advertisement.

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.